Başkan Balcıoğlu Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Gönüllerin sevgi ve kardeşlikle dolması, uzaktaki akraba ve dostların hasretle kucaklaşması umuduyla, tüm Silivrili hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Başkan Balcıoğlu Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı
Editör: Yaz Dostum
09 Nisan 2024 - 21:30
Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, 10 Nisan 2024 Çarşamba günü kutlanmaya başlanacak olan Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Balcıoğlu, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

“MÜBAREK RAMAZAN AYININ ARDINDAN BAYRAMA ULAŞMANIN HEYECANINI YAŞIYORUZ”

“Kıymetli Hemşehrilerim,

Bu yıl da birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı, paylaşmanın ve dayanışmanın öneminin daha da anlam kazandığı mübarek Ramazan ayını birlikte geçirdik. Şimdi ise, Ramazan Bayramı’nın sevincini hep birlikte paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz.

Ramazan ayı boyunca bir kez daha gördük ki; dayanışma, empati ve toplumsal birliktelik, zor zamanlardan geçerken dahi umudumuzu yeşertmeye devam ediyor.

“EŞİT VE ADİL BİR SİLİVRİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

“Sosyal Devlet” ve “Sosyal Belediyecilik” ilkeleri ışığında, Silivri'mizi, yoksulluğun ve adaletsizliğin olmadığı, herkesin hak ve hürriyetlerine eşit şekilde saygı duyulan bir yer haline getirme hedefimizden asla vazgeçmeyeceğiz. Belediyemizin kaynaklarını, en etkili ve adil biçimde kullanarak, herkesin huzur ve güven içinde umutla yaşadığı bir Silivri yaratmak için çalışacağız.

“UMUTLARIMIZI BİRLİKTE YEŞERTECEĞİZ”

Önümüzdeki 5 yıl boyunca, her bir Silivrili hemşerimizin, Silivri Belediyesi'nin desteğini ve yakınlığını her daim hissedeceği bir yönetim anlayışı ile ilerleyeceğiz. Umutlarımızı, hayallerimizi birlikte yeşerteceğiz ve Silivri'mizi daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız.

“TÜM KAPILARIN MUTLULUĞA AÇILDIĞI BİR BAYRAM GEÇİRMENİZİ DİLİYORUM”

Bu bayram, hepimiz için yeni başlangıçlara, barışa, huzura ve mutluluğa kapı aralasın. Gönüllerin sevgi ve kardeşlikle dolması, uzaktaki akraba ve dostların hasretle kucaklaşması umuduyla, tüm Silivrili hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Sevgi ve saygılarımla…”

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum