Gizem Berk, İş Dünyası'na Konuk Oluyor

​​​​​​​Silivri Sanayici ve İş Adamları Derneği ve Küpe FM işbirliğiyle yayımlanan İş Dünyası programına yarın Değirmenköy’de faaliyet gösteren Birlik Bağlantı Elemanları San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin Genel Müdürü Gizem Berk konuk olacak.

Gizem Berk, İş Dünyası'na Konuk Oluyor
18 Mayıs 2020 - 14:29 - Güncelleme: 18 Mayıs 2020 - 14:32

 
Silivri Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin katkılarıyla Küpe FM’de yayımlanan İş Dünyası’nın yeni konuğu Değirmenköy’de faaliyet gösteren Birlik Bağlantı Elemanları San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin Genel Müdürü Gizem Berk olacak. Bölgemiz iş insanının, 19 Mayıs Salı günü saat 09.30’da Küpe FM’de yayınlanacak programda dinleyicilerle çalışma hayatı, firmanın üretim ve hizmet anlayışı, ülkemiz ekonomisi ve daha pek çok konu üzerine fikirlerini paylaşması bekleniyor.

BİRLİK BAĞLANTI HAKKINDA

Firmamız 5.000 m² kapalı ve 5.000 m² açık ; toplam 10.000 m² alanda tek kalıp tek vuruştan, 7 kalıp 7 vuruşa kadar makine parkuruna sahiptir. (Transferli tezgahlar, ikinci şekillendirme soğuk dövme presleri ve ikinci şekillendirme talaş kaldırma makinelerinin bulunduğu makine parkı ile aylık 50 milyon adet üretim kapasitesine sahiptir.) 

Ø 1,50 mm - Ø 8 mm / 230 mm Ø 5 mm - Ø 10 mm / 100 mm Ø 5 mm - Ø 12 mm / 130 mm Ø 10 mm - Ø 10 mm / 300 mm Ø 12 mm - Ø 24 mm / 180 mm Çap 35 x 320 

Firmamız yedi adet seçme makinesi ile siz iş ortaklarımıza daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır. Firmamız ağırlıklı olarak; otomotiv yan sanayi, dayanıklı tüketim malları (beyaz eşya), mobilya, küçük ev aletleri ve inşaat sektörleri ile çalışmaktadır. 

Müşteri talepleri doğrultusunda demir, çelik, bakır, alüminyum, paslanmaz çelik ve pirinç (MS) malzemelerden üretim yapılmaktadır. Bunun yanı sıra talep gelen tüm sektörler ve özel ürünlerle ilgili firmamız uyum içinde çalışmaktadır. 

Sürekli gelişme ve sıfır hata felsefesi ile üretimine devam eden firmamız, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam zamanında, yüksek kalitede, uygun fiyatla temin etmeyi taahhüt eder. 

Müşteri kalite beklentilerini en üst seviyede sağlamak için laboratuarımızda mikrowickers cihazımızla yüzey sertlikleri, rockwell cihazımızla çekirdek sertlikleri ölçülmektedir. Tork metrelerimizle sıkma torkları kontrol edilerek tüm proseslerde SPC kontrolleri yapılmaktadır. 

Dinamik ve tecrübeli 165 çalışanımız ile amacımız iç pazardaki ve dış pazardaki müşterilerimizi üretim ve verilen servis ile memnun etmektir.
 
Haber : Batuhan GÜÇLÜ
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum