İşçilerin Mücadelesi Silivri Belediyesi Eylül Meclisine Taşınacak

CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, “Emekçi kardeşlerimizin yanlarında durduk, durmaya devam edeceğiz. 04 Eylül 2023 pazartesi günü yapılacak Belediye Meclis toplantısında, Belediye yönetiminin ek bütçe talebinde bulunacağı, personelimizin maaşlarında düzenleme yapılması hususunu CHP Grubu olarak Meclis gündemine taşıyacağımızı ve haklarının alınması hususunda her türlü desteği vereceğimizi emekçi kardeşlerimize ifade ettik” dedi.

İşçilerin Mücadelesi Silivri Belediyesi Eylül Meclisine Taşınacak
Editör: Yaz Dostum
24 Ağustos 2023 - 17:39
“MAAŞLARDA DÜZENLEME YAPILMASI HUSUSUNU MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIYACAĞIZ”

CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, konuyla ilgili açıklamasında şunları kaydetti:

“Silivri Belediyesi’nin Temizlik ve Park Bahçeler Müdürlüğü’nde görevli emekçi kardeşlerimizin hak arama eylemlerine CHP Silivri İlçe Başkanlığı olarak destek verip yanlarında durduk, durmaya devam edeceğiz. Yapılan görüşmeler sonucunda Silivri’mizde yaşanabilecek hizmet aksaklıkları ve bu aksaklıklardan kaynaklı oluşabilecek olumsuzlukların farkında olan siyasi bir anlayışın temsilcileri olarak, 04 Eylül 2023 pazartesi günü yapılacak Belediye Meclis toplantısında, Belediye yönetiminin ek bütçe talebinde bulunacağı, personelimizin maaşlarında düzenleme yapılması hususunu CHP Grubu olarak Meclis gündemine taşıyacağımızı ve haklarının alınması hususunda her türlü desteği vereceğimizi emekçi kardeşlerimize ifade ettik.

“ONURLU DURUŞ GÖSTERDİLER”

Bu anlamdaki çalışmalarımızı, hak arama hususunda eylem yapan emekçilerimize bilgi vererek, Silivri Halkının hizmet aksaklıklarından etkilenmemeleri adına, eylemlerine son vermeleri talebinde bulunduk. Anlayışla karşıladıklarını, görevlerine döneceklerini ifade eden emekçi arkadaşlarımız, emekçi kardeşlerimiz eylemlerine son verdiler. Gösterdikleri onurlu bu davranışlarından dolayı bütün emekçilere teşekkür ediyor, hak arama noktasında hep yanlarında olacağımızın bilinmesi arzusuyla saygılar sunarım.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum