Odak Koleji Öğrencileri Yurt Dışı Yaz Kampı İçin Yola Çıktılar

Odak Koleji öğrencileri ve öğretmenleri, “yerinde ve yaşayarak eğitim” modeliyle dünyanın en önemli ülkelerinden Almanya, Slovakya, Avusturya, Çekya ve Polonya'yı mercek altına alacak.

Odak Koleji Öğrencileri Yurt Dışı Yaz Kampı İçin Yola Çıktılar
Editör: Yaz Dostum
08 Haziran 2024 - 17:09
Odak Koleji öğrencileri ve öğretmenleri; Almanya, Slovakya, Avusturya, Çekya ve Polonya'yı ziyaret edecekleri Bilim, Matematik, Kültür ve İngilizce Kampı için bugün öğretmenleri eşliğinde yola çıktılar. 8-17 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlik; dil öğrenimi, kültürel alışveriş, üniversite hazırlık ve eğlenceli aktiviteler bakımından dolu dolu program içeriği ile gençlere unutulmaz bir deneyim aynı zamanda keyifli ve öğretici bir macera vadediyor. 

Bu deneyimin sadece akademik kariyerlerini değil, aynı zamanda kişisel ve kültürel gelişimlerini de doğrudan olumlu yönde etkileyeceğinden hareketle Odak Koleji, öğrencilerine ve eğitimcilerine bundan sonra da yabancı bir ülkede yeni insanlarla tanışma, dil becerilerini geliştirme, üniversite derslerini tecrübe etme ve farklı kültürleri keşfetme fırsatı sunmaya devam edecek.

 
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum