Silivri Belediyesi'nden Ramazan'da 20 Bin Erzak Yardımı

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Ramazan ayı içerisinde Silivri Gıda Bankası tarafından ilçedeki ihtiyaç sahiplerine 20 bin erzak kolisinin dağıtıldığını söyledi. Yılmaz, “Gıda Bankamıza 1 koli yumurta getirenden de 1000 koli erzak getirenden de Allah razı olsun” dedi.

Silivri Belediyesi'nden Ramazan'da 20 Bin Erzak Yardımı
17 Mayıs 2020 - 15:26 - Güncelleme: 17 Mayıs 2020 - 15:40

 
Ramazan Ayı boyunca meydanlarımızda, mahallelerimizde düzenlenen; geleneksel Ramazan eğlenceleri, iftar buluşmaları, konserler, açık hava sinema gösterimleri gibi etkinlik ve buluşmalar, sosyal izolasyon nedeniyle bu yıl gerçekleşemedi. Ancak iftar sofralarında ve meydanlarda olmasa da Silivri Belediyesi, yine birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini sergilemeye devam etti. Yardıma muhtaç, gelir durumu düşük ailelere her ay gerçekleştirdiği erzak yardımıyla destek veren Silivri Gıda Bankası, Ramazan ayında da desteğini kimseden esirgemedi.
 
YILMAZ: İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİMİZİN YANINDAYIZ
 
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, konuyla ilgili açıklamasında, “Silivri'de ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanındayız. Düzenli gıda yardımlarımız devam ediyor. Ramazan ayı içerisinde 20.000 erzak dağıtımı gerçekleştirdik. Gıda Bankamıza 1 koli yumurta getirenden de 1000 koli erzak getirenden de Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

Haber : Batuhan GÜÇLÜ
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum