Doruk Bulut: "Silivri Belediyesi CHP'li Olacak"

CHP'nin Silivri Belediye Meclis Üyeliği görevini 3 dönem boyunca layıkıyla yerine getiren Doruk Bulut, 2024 yılında gerçekleştirelecek olan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri için harekete geçti. Silivri Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı dosyasını İlçe Başkanlığından teslim alan Bulut, önümüzdeki günlerde başvurusunu yapacak. Kamuoyunun dilinden düşmeyen parti içi rakebetten dolayı CHP Silivri'nin seçim kaybedeceği söylemlerine de karşılık cevap veren Bulut, "Kim aday olursa olsun Silivri Belediyesi Cumhuriyet Halk Partili olacak hiç kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerini kullandı.

Doruk Bulut: "Silivri Belediyesi CHP'li Olacak"
Editör: Yaz Dostum
26 Kasım 2023 - 16:42
CHP'nin Silivri Belediye Meclis Üyeliği görevini 3 dönem boyunca başarıyla yerine getiren Doruk Bulut, 2024 yılında gerçekleştirelecek olan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri için hazırlıkta. Silivri Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı dosyasını CHP İlçe Başkanlığından teslim alan Bulut'un önümüzdeki günlerde başvurusunu yapması bekleniyor.

Kamuoyunun dilinden düşmeyen parti içi rakebetten dolayı CHP Silivri'nin seçim kaybedeceği söylemlerine sosyal medya hesabı üzerinden cevap veren Bulut, "Kim aday olursa olsun Silivri Belediyesi Cumhuriyet Halk Partili olacak hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

DORUK BULUT KİMDİR?

Balkan ve Rumeli kökenli bir ailenin 3. kuşak ferdi olarak 1978 yılında İstanbul Silivri Değirmenköy’de doğdum. İlk, orta ve lise eğitimlerimi İstanbul’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Makine bölümünü bitirerek mezun oldum. Ailemizin toprağa olan ilgisinden çiftçiliğe yöneldim. Şu anda çiftçiliğin yanı sıra bir firmada üst düzey yönetici olarak meslek hayatımı sürdürüyorum.
Sizlerle buluşmama vesile olan siyaset hayatıma “Bir Çift Mavi Göz’ün” hayal ettiği Türkiye’de benimde izim olması için 2003 yılında Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye olarak başladım. Gençlerin yeri var diyerek 2004-2009 yılları arasında CHP Değirmenköy Belde Başkanlığı görevini yürüttüm. 2009-2014 yılları arasında Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Meclis Üyeliği, 2014-2019 tarihleri arasına Cumhuriyet Halk Partisi İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi ve 2019-2023 tarihleri arasında Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Meclis Üyeliği görevini yürüttüm. Evli ve bir çocuk sahibiyim.


YORUMLAR

  • 0 Yorum