Esen; "Siyasi Rakiplerimiz Tuvalet Kâğıdı Sektirirken, Biz İyilikte Yarıştık"

MHP'nin dünkü çıkışı üzerine CHP'den çalım gecikmedi. İyilikte Yarış Silivri kampanyasının sona erdiğini söyleyen CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, “Siyasi rakiplerimizin tuvalet kâğıdı sektirerek birbirleriyle yarıştığı bu süreçte Cumhuriyet Halk Partililer olarak bizler kampanya dâhilinde bağışçılarımızdan tarafımıza ulaşan yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak bir kez daha asıl derdimizin vatandaşa hizmet olduğunu gösterdik” dedi.

Esen; "Siyasi Rakiplerimiz Tuvalet Kâğıdı Sektirirken, Biz İyilikte Yarıştık"
23 Mayıs 2020 - 19:46 - Güncelleme: 23 Mayıs 2020 - 19:53

 
CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, Ramazan ayının bereketini birlikte paylaşmak adına “Bir Koli de Senden Olsun!” sloganıyla başlattıkları İyilikte Yarış Silivri kampanyasının sona erdiğini açıkladı. “İyilikte Yarış Silivri kampanyamızın başarılı bir şekilde tamamlandığını, kampanyamızla birlikte binlerce vatandaşımıza sizlerin destekleriyle yardım ulaştırmış olmanın mutluluğu içerisinde olduğumuzu bildirmek isteriz” diyen Başkan Esen, “Öyle ki İyilikte Yarış Silivri diyerek Silivri’yi ramazan ayında dayanışmaya davet etmek için çıktığımız bu yolda Silivri dışından bile birçok destek gördük. Kampanyamız İstanbul’da ses getirdi” şeklinde konuştu.

"BAĞIŞÇILARIMIZA PARTİ ÖRGÜTÜM ADINA SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM"
 
Esen’in konuya ilişkin açıklaması aynen şöyle:
 
“Kıymetli Silivrililer, Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanlığı olarak Ramazan ayının bereketini birlikte paylaşmak adına “Bir Koli de Senden Olsun!” sloganıyla başlattığımız #İyilikteYarışSilivri kampanyamız sona erdi. Ramazan ayı içerisinde kampanyamıza yüzlerce koli ve alışveriş çekleriyle destekte bulunan bağışçılarımıza parti örgütüm adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

"KAMPANYAMIZA YOĞUN DESTEK GÖRDÜK"
 
#İyilikteYarışSilivri kampanyamızın başarılı bir şekilde tamamlandığını, kampanyamızla birlikte binlerce vatandaşımıza sizlerin destekleriyle yardım ulaştırmış olmanın mutluluğu içerisinde olduğumuzu bildirmek isteriz. Öyle ki #İyilikteYarışSilivri diyerek Silivri’yi ramazan ayında dayanışmaya davet etmek için çıktığımız bu yolda Silivri dışından bile birçok destek gördük. Kampanyamız İstanbul’da ses getirdi.
 
"ASIL DERDİMİZİN VATANDAŞA HİZMET OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA GÖSTERDİK"

Siyasi rakiplerimizin tuvalet kâğıdı sektirerek birbirleriyle yarıştığı bu süreçte Cumhuriyet Halk Partililer olarak bizler kampanya dâhilinde bağışçılarımızdan tarafımıza ulaşan yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak bir kez daha asıl derdimizin vatandaşa hizmet olduğunu gösterdik.

"İLÇEMİZDE 10 BİNİN ÜZERİNDE İBB ERZAK KOLİSİ DAĞITILDI"

Aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem İmamoğlu’nun İstanbullulara verdiği 500 bin koli yardım dağıtacağız sözünün ardından, ilçemizde İBB ekiplerimiz tarafından 10 binin üzerinde gıda yardımı dağıtılırken, muhtarlarımız aracılığıyla ise 2500 koli yardım ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
 
"BÜYÜKLERİMİZİN YANINDA OLDUK"

Pandemi süreci ve ramazan ayı boyunca; Gençlik Kollarımız hastalık riskine rağmen sokaklarda fedakârca çalışarak 65 yaş üstü vatandaşlarımızın alışveriş, ilaç vb. ihtiyaçlarına cevap verdi.
 
Dayanışmamıza destekleriyle katkı sağlayan;

CHP İstanbul İl Başkanımız Canan KAFTANCIOĞLU ve yönetimine,
İBB Başkanımız Ekrem İMAMOĞLU ve ekibine,
CHP Silivri İlçe Yönetimimize,
CHP Silivri Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ve yönetimine,
CHP Silivri Halk-Lis İlçe Başkanımız ve yönetimine,
Belediye Meclis Üyelerimize,
Partimiz içerisinde geçmiş dönemlerde İstanbul İl Gençlik Kollarında yöneticilik yapan dostlarımıza,
Çalışmalarımızda bizlerle koordineli olan Muhtarlarımıza ve Sivil Toplum Kuruluşlarına,
Bağışlarıyla kampanyamıza destek olan tüm hayırseverlere,
Tüm Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütüme,
TEŞEKKÜR EDİYORUM.
 
Ramazan Bayramımız kutlu olsun, dayanışma ve örgütlülüğümüzün halkımıza güneşli güzel günler getirmesi dileklerimle sağlıklı bayramlar diliyorum. CHP varsa herkes için var!”

Haber : Batuhan GÜÇLÜ
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum