Silivri'de Çilek Abla ile Baloncuk Gösterisi Büyük İlgi Gördü

Silivri Belediyesi Kültür Merkezi'nin Nisan ayı etkinlik programı kapsamında düzenlenen "Çilek Abla ile Baloncuk Gösterisi," Önder Yılmaz Sahnesi'nde gerçekleştirildi. Çocukların büyük bir heyecanla beklediği etkinlik, renkli anlara sahne oldu.

Silivri'de Çilek Abla ile Baloncuk Gösterisi Büyük İlgi Gördü
Editör: Yaz Dostum
20 Nisan 2024 - 20:02
Gösteride Çilek Abla, özel baloncuk sunumları ile minik izleyicilerine keyifli anlar yaşattı. Çocukların yüzlerindeki mutluluk, etkinliğin ne kadar başarılı geçtiğinin bir göstergesi oldu. Gösteri, çocukların interaktif olarak katılım sağladıkları bölümlerle de dikkat çekti.

Silivri Belediye Başkanlığı’ndan, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, "Çocuklarımızın kültürel etkinliklerle buluşmalarını sağlamak ve onlara unutulmaz anlar yaşatmak bizim için çok önemli. Çilek Abla ile Baloncuk Gösterisi, çocuklarımıza hem eğlenceli zaman geçirme fırsatı sundu hem de onların sosyal gelişimlerine katkıda bulundu," dedi.

Silivri Belediyesi, çocukların ve ailelerin yoğun ilgi gösterdiği bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğini belirterek, tüm halkı kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmaya davet etti. Belediye, çocuklara yönelik etkinliklerin artarak devam edeceğini ve Silivri'nin kültürel yaşamına renk katacağını vurguladı.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum