Silivri'de Köpeğe Cinsel İstismarda Bulunan Şahıs İçin Gözaltı Talimatı!

Silivri'de geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşılan ve Silivri Cumhuriyet Mahallesinde kaydedildiği öğrenilen görüntülerde köpeğe cinsel istismarda bulunan şahsa ait görüntüler infial yarattı. Kısa sürede sosyal medyada yayılan görüntülere tepki yağdı. Birçok dernek ve hayvanseverin paylaştığı görüntülere dair ise HAYKURDE, Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek şikayetçi oldu.

Silivri'de Köpeğe Cinsel İstismarda Bulunan Şahıs İçin Gözaltı Talimatı!
Editör: Yaz Dostum
22 Haziran 2021 - 14:18 - Güncelleme: 23 Haziran 2021 - 23:22

Olaya dair ön inceleme yaptıklarını ve olay yeri ve ayrıntılarına dair bilgi topladıklarını belirten HAYKURDER Başkanı Erman Paçalı, "Ancak biz hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyken bir anda görüntüler sosyal medyada bazı derneklerce yayıldı. Biz bunun üzerine kendilerinin müracaatçı olduğunu düşündük fakat ne yazık ki kimse bir girişimde bulunmamış ve süreç başlayamamış. Emniyet Müdürlüğünün bugün bilgi arayışında olduğunu öğrenince daha evvel yaptığımız ön çalışmaya dair verilerle polis merkezine giderek şikayetçi olduk ve süreci başlattık. Biz görüntüleri yayan derneklerce başvuru yapıldığını düşünmüştük. Başvurumuz üzerine savcılık şahsın mevcutlu olarak getirilmesi talimatını verdi. Titizlikle takip edeceğiz" dedi.

Silivri Cumhuriyet Başsavcılığının gözaltı talimatı verdiği şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışma başlatıldı.OLAYLA İLGİLİ HIZLICA AKSİYON ALINSA DA...


Köpeğe yönelik cinsel istismar sebebi ile gözaltına alındıktan sonra idari para cezasıyla serbest bırakılan Refik K.'nın bayan kuaförü olarak çalıştığı kuaför salonu ile de iş ilişiği sonlandırıldı. Kuaför işletmesi sahibi yaptığı açıklamada, "Olayı öğrendiğimiz andan itibaren iş ilişiğini kestik. Çok şaşkın ve kızgınız" dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum