Yalçın; "Bizleri Bir Kadir Gecesi'ne Daha Ulaştıran Rabbimize Şükürler Olsun"

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, mübarek Kadir Gecesi münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı. Yalçın mesajında, “Bu gece de Allah’ın sonsuz rahmeti yeryüzünü kuşatacaktır. Bizler de bu vesileyle kendimizi gözden geçirip dua edelim, en hayırlısını istemekle birlikte af dileyelim” dedi.

Yalçın; "Bizleri Bir Kadir Gecesi'ne Daha Ulaştıran Rabbimize Şükürler Olsun"
19 Mayıs 2020 - 17:27

 
MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, bin aydan daha hayırlı olduğu müjdelenen Kadir Gecesi’ne ilişkin mesaj yayınladı. 
 
Yalçın, mesajında şunları kaydetti;

“Allah’ın kelamı Kur’an-ı Kerim’de, Bin aydan daha hayırlı olduğu müjdelenen Kadir Gecesine ulaştıran Rabbimize şükürler olsun. Bu gece de Allah’ın sonsuz rahmeti yeryüzünü kuşatacaktır. Bizler de bu vesileyle kendimizi gözden geçirip dua edelim, en hayırlısını istemekle birlikte af dileyelim.

İnsanlık olarak derin bir sarsıntıdan geçtiğimiz korona virüs günlerindeki imtihanımızı unutmayalım.

Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin, görünür görünmez tüm tehlikelerden, bela ve musibetlerden Türk millerini korusun ve muhafaza eylesin.

Bugünün gündüzü ayrı bir coşku, gecesi ayrı bir huzur doludur. Bugün öyle önemli bir gün var ki, o da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’dır. 19 Mayıs bizim varoluş günümüz, bağımsızlık ateşimizin ilk adımıdır.

Bu duygularla, Kadir Gecemizin ve 19 Mayıs’ımızın manevi coşkusunu en kalbi duygularla yaşadığımızı belirtiyor, Türk-İslam aleminin kutlu günlerini tebrik ediyorum.”

Haber : Batuhan GÜÇLÜ
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum