AK Partili Bozoğlu; "İBB Dirimize Ne Yaptı Ki, Ölümüze Ne Yapsın!?"

Kabristanların kaderine terk edildiğini belirten AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, "Şimdi buradan İBB yetkililerine ve Silivri'de "her dediğimiz karşılık buluyor" diyen muhalefetin ilçe temsilcilerine soruyorum. Kabristanlarda seçmen olmaması hizmet yapmaya mani midir?" dedi ve ekledi: "Tüm bu soruları sıralarken asıl soruyu da sormadan edemiyorum. 1 senedir İstanbul Büyükşehir Belediyesi Dirimize ne yaptı ki ölümüze ne yapsın?"

AK Partili Bozoğlu; "İBB Dirimize Ne Yaptı Ki, Ölümüze Ne Yapsın!?"
22 Mayıs 2020 - 21:05 - Güncelleme: 22 Mayıs 2020 - 21:14AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, isyanını şöyle dile getirdi:

"Değerli Silivri Halkı; burada paylaşacağım şeyler anlayabilenler için 'Göreve Davet Çağrısı' niteliğindedir.

22 Mayıs 2020 Cuma(bugün) günü vatandaşlarımız tarafından tarafıma büyük üzüntü ve şikayetlerle yollanan resimleri paylaştım.Resimler Silivri'nin köylerinden ve 10 binlerce nüfuslu mahallelerinden geldi.Yarın sokağa çıkma yasağı olduğundan dolayı vatandaşımız bugün ebediyete intikal etmiş aile fertlerini,akrabalarını yakınlarını ziyaret için Kabristan'ları ziyaret etti.Fakat kelimelerle izah etmekten utandığım tabloyu resimle anlattılar.Şimdi buradan İBB yetkililerine ve Silivri de 'her dediğimiz karşılık buluyor' diyen muhalefetin ilçe temsilcilerine soruyorum!!Yapılmış asfaltı bozup yerine yama yapan ve daha sonra asfaltta arabaların geçemez olduğu yerlerde fotoğrafla poz verip algı oluşturan zihniyetler hiç mi kabristanların yolunu bilmez? Kabristana ziyarete gidenlerin ve orada istirahat edenlerin asfalta değil de temiz huzurlu bir ortama ihtiyaç duyduğunu hiç mi bilmez? Kabristanlarda seçmen olmaması hizmet yapmaya mani midir?

Tüm bu soruları sıralarken asıl soruyu da sormadan edemiyorum.1 senedir Istanbul Büyükşehir Belediyesi 'Dirimize ne yaptı ki ölümüze ne yapsın?"

Haber : Batuhan GÜÇLÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum