Başkan Aksu; "Bayramlarımız Milli Birlik Ve Beraberliğimizin Göstergesidir"

Büyük Birlik Partisi Silivri İlçe Başkanı Ramiz Aksu, Ramazan Bayramı münasebetiyle yayımladığı mesajında, “Günlük hayatın içerisinden sıyrılıp, sevdiklerimizle birlikte küçük büyük herkese iyi dileklerimizle yaklaşmanın, hoşgörünün hakim olduğu bayramlarımızın yaşamımızda apayrı bir yeri vardır. Bu bayramda annelerimizi, babalarımızı, büyüklerimizi ve özellikle kimsesizlerimizi, gazilerimizi ve onların yetimlerini asla unutmayalım” dedi.

Başkan Aksu; "Bayramlarımız Milli Birlik Ve Beraberliğimizin Göstergesidir"
23 Mayıs 2020 - 13:13 - Güncelleme: 23 Mayıs 2020 - 13:21

 
Büyük Birlik Partisi Silivri İlçe Başkanı Ramiz Aksu, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Başkan Aksu mesajında bayramların sevginin, muhabbetin, birlik ve beraberliğin, huzurun, yardımlaşmanın, milli ve dini duyguların, kaynaşmanın en yoğun yaşandığı özel günler olduğuna dikkat çekti.
 
“BU BAYRAMDA KİMSESİZLERİMİZİ, GAZİLERİMİZİ VE YETİMLERİNİ UNUTMAYALIM”

Aksu, mesajında şu ifadelere yer verdi:


 
“Birlik ve beraberliğimizin, kardeşliğimizin daha da pekiştiği, sevginin, şefkatin arttığı Ramazan Bayramı’na erişmiş olmanın mutluluğunu milletçe yaşıyoruz. Bayramlarımız milletimiz için gerçekten kaynaşma fırsatı olmaktadır. Günlük hayatın içerisinden sıyrılıp, sevdiklerimizle birlikte küçük büyük herkese iyi dileklerimizle yaklaşmanın, hoşgörünün hakim olduğu bayramlarımızın yaşamımızda apayrı bir yeri vardır. Bu bayramda annelerimizi, babalarımızı, büyüklerimizi ve özellikle kimsesizlerimizi, gazilerimizi ve onların yetimlerini asla unutmayalım. Çocukluğumuzdaki güzel bayramlarımızı şimdinin büyükleri olarak küçüklerimizle yaşamak güzel. Uzak yakın tüm yakınlarımızla bir araya gelip hasbihal edebilmek, onlarla aynı bayram sofrasını paylaşmak, kısaca insan olmanın verdiği hoşgörü ikliminde bir arada daha güzel yarınlara kavuşacağız. Bütün bunları içerisinde barındıran bayramlarımız milli birlik ve beraberliğimizin adeta göstergesidir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, teşkilatım adına sağlık ve mutluluklar dilerim.”

Haber : Batuhan GÜÇLÜ
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum