Melek Mosso Silivri'ye geliyor!

Son zamanların popüler şarkıcılarından Melek Mosso, Silivri Üreten Kadınlar Kooperatifi tarafından düzenlenecek olan Selymbriafest programında sahne alacak.

Melek Mosso Silivri'ye geliyor!
Editör: Yaz Dostum
13 Eylül 2021 - 23:06
Son zamanların popüler şarcılarından Melek Mosso, Silivri Üreten Kadınlar Kooperatifi organizatörlüğünde 2 Ekim Cumartesi ve 3 Ekim Pazar günü Silivri Alışveriş Merkezi Konser Alanı’nda düzenlenecek olan Selymbriafest programında sahne alacak.

Konser biletlerini Biletix'ten temin edebilirsiniz.

Melek Mosso kimdir?

Ünlü şarkıcı Mosso, 11 Kasım 1988 tarihinde Kayseri’de dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde tamamlayan şarkıcının asıl soyismi ‘Davarcı’dır. Melek Mosso ismi ise İtalyanca bir müzik terimi olan ve ‘gittikçe hızlanarak’ anlamına gelen ‘Mosso’ kelimesinden geliyor. Melek Mosso, 9 yaşında bağlama çalmaya başlayarak müziğe başladı. Güzel Sanatlar Lisesi’nde öğrenimine devam etti. Yan flütle şarkı söylemeyi sürdürüyor. Bir firmanın düzenlediği şarkı yarışmasında jüri özel ödülünü kazanmayı başardı ve Akustikhane stüdyolarında kayıt şansını yakaladı. ‘O Ses Türkiye’ yarışmasına katıldı. 2018 yılında Youtube kanalında Yıldız Tilbe’ye ait ‘Vursalar Ölemem’ şarkısını coverladı ve bu parça yaklaşık 15 milyon kez dinlendi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum